Nieuws / acties

Nieuwe Piaggio Ape voor handelskwekerij van de Waart

Handelskwekerij van de Waart uit Nieuw en Sint Joosland heeft vrijdag 26 maart een nieuwe Piaggio Ape 50 Pick-Up in gebruik genomen.

 

Handelskwekerij Van de Waart is al 25 jaar actief als kwekerij en als handelspartner tussen kwekerijen en hoveniers en tuincentra. Wat begon als een hobby is later een handelskwekerij geworden waar vele hoveniers uit de regio en ver daarbuiten hun beplantingsplannen compleet kunnen ophalen.
Naast een kleine kwekerij verzorgd de Waart het verzamelen van orders voor tuincentra en hoveniers, deze worden weer verdeeld naar de leveranciers, opgehaald, bij elkaar gezocht en geleverd aan de desbetreffende klant.
Natuurlijk verzorgen zij deze dienst ook voor particuliere klanten. Naast dit alles heeft de Waart ook diverse soorten subtropische planten in voorraad of kunnen besteld worden.

 

Kijk ook eens op de site van handelskwekerij van de Waart om een indruk te krijgen en misschien doet u nog wel ideeen op voor uw eigen tuin!

 

www.kwekerijvandewaart.nl